Předplatné do divadla pro žáky ZŠ na sezónu 2024/2025

V letošním školním roce nabízíme pro žáky 6. – 9. tříd předplatné do Východočeského divadla v Pardubicích.

Předplatné obsahuje 5 představení

Představení jsou v průběhu divadelní sezóny, tj. od září do června, hrací den je pohyblivý (pondělí až čtvrtek). Termíny jednotlivých představení jsou zveřejňovány nejpozději 1 měsíc před jejich odehráním v programu divadla na internetových stránkách. Začátek představení v 17:30 hodin, odjezd autobusem od školy v 16:30 hodin, společný návrat z divadla k ZŠ Všestary. Zde si žáky vyzvednou rodiče.

Cena permanentky pro žáky + doprava autobusem (Všestary – od ZŠ do Pardubic a zpět) 1600,- Kč (při naplnění míst v autobuse).

Cena pro rodiče nebo jiný dospělý doprovod 2000,- Kč.

Návštěva těchto představení bude realizována pouze při naplnění kapacity autobusu 40 osob.

Závazné přihlášky nejpozději do 12. září 2024 u p. uč. Tiché nebo. p. uč. Řehákové.