Ochrana člověka za mimořádných událostí – výšlap na Chlum

Školní poradenské centrum

Žákovský parlament

ZŠ Všestary

Motto: „Učím se učit se“.

Školní vzdělávací program ZŠ

„Společnou cestou“ zahrnuje základní priority výchovně-vzdělávacího procesu - cestu za kompetencemi žáků, integraci žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, krátkodobé a dlouhodobé projekty školy, spolupráci se všemi partnery školy.

Koncepční záměry školy

Koncepční záměry ve výchovně-vzdělávací oblasti primárně počítají s rozvojem českého jazyka a čtenářské gramotnosti, anglického jazyka a anglické konverzace, matematické a finanční gramotnosti.

Školní družina

Hlavním posláním školní družiny je zabezpečení zájmové činnosti, odpočinku a rekreace žáků. Činnosti a aktivity žáků ve školní družině se uskutečňují v oblasti sportovní, estetické, pracovní a společenskovědní výchovy.

Čtení genetickou metodou

Genetická metoda čtení vychází ze znalosti velkých tiskacích písmen. Ta se dávají k sobě – dítě hláskuje a skládá jednotlivá slova. Tato technika respektuje tempo každého žáka.

Novinky a aktuality